Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0.
Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Готуємось до ЗНО-2020 самостійно
Чи є різниця між курсами підготовки до ЗНО? На яких онлайн-платформах дітям платять за підготовку до іспитів? Ділимося корисними онлайн-ресурсами, які готують до ЗНО-2020.
Навчання безкоштовне. Доступне з комп’ютера, планшета, мобільного.
iLearn
Платформа, де діти отримують гроші за навчання. А ще без напруги вивчають величезні конспекти, граються і запам’ятовують необхідний матеріал. Платформа геймифікована.
Є онлайн-уроки, вебінари, тестування тощо, проходячи які дитина отримує віртуальну оплату – вчибакси, які витрачає на апгрейд власного героя, наприклад, до супергероя. Твій рівень бачать друзі, якщо також тут навчаються, хоч усі однокласники. Цей фановий ігровий момент мотивує навчатися через певне змагання у хорошому сенсі слова.
На ресурсі застосовано принцип мікронавчання. Матеріал розділено на маленькі логічні частинки, через поступове опрацювання яких і опановується увесь навчальний зміст. Кожний курс складається з 5-6 навчальних модулів, у яких є до 5-7 лекцій з відеороликами та завданнями для самоконтролю. Також передбачено тестовий контроль знань для закріплення навчального матеріалу.
Проводяться живі вебінари із викладачами, де розглядаються найскладніші теми ЗНО. Слухач може звернутися до викладача у чаті беспосередньо.
Доступні предмети – українська мова і література, історія України, математика, англійська та біологія. Є блок профорієнтації.
Prometheus
Цікава перевага – курси можна завантажувати собі на гаджет і навчатися у будь-який час, без доступу до інтернету.
Тривалість одного курсу в середньому складає 2 місяці. Також учень виконує завдання та проходить тестування, щоб відпрацювати цю навичку.
Курси подані за програмою Міносвіти та відповідно до вимог на ЗНО.
Доступні предмети – українська мова та література, історія України, математика.
EdEra
Щоб онлайн-навчання було корисним, воно має бути цікавим. Відео-лекції на цьому ресурсі дійсно цікаві не лише школярам, а й дорослим. Уявіть, назви поданих тут предметів не звичайні там «Українська мова та література» чи «Біологія», а «Історія України в історіях», «Математика. Просто» («просто» – надихає), «Лайфхаки з української мови», «Лайфхаки з української літератури» та «Автостопом по біології». Також є просто географія.
Лекції тут є і у відеоформаті, і в аудіо (SoundCloud), що є зручно. Також під час навчання надаються інтерактивні конспекти, підручники, аркуш учня для систематизації знань. А у самих матеріалах даються лайфхаки для запам’ятовування.
І звичайно, інтерактивні тести для перевірки знань! Навчання безкоштовне, оскільки EdEra – студія онлайн-освіти, команда якої створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги.
Be Smart від EDUGET
Серія відео-розборів викладачами пробних тестів з кожного предмета на ЗНО та пояснення шляху до відповідей.
Відеоінструкції до проходження тестів є з біології, історії України, географії, математики, української мови та літератури, фізики, хімії, російської, англійської, французької, німецької, іспанської мов.
EDUGET – освітня платформа масових онлайн-курсів, а підготовка до ЗНО є лише частиною, ніби соціальним напрямком проекту. Заявлено, що зібрано понад 2000 онлайн-уроків та 20 000 тестів. Гарантують отримати на 20 балів вище до середнього рівня на ЗНО.
ЗНО-ОНЛАЙН
Не є підготовчим навчальним онлайн-курсом, проте є гарним інструментом для відшліфовування навички проходження тестів онлайн.
Механіка проходження онлайн-тестів наближена до реального тестування, починаючи від самого запитання до формату надання відповіді. Ви проходите тестування з обраного предмета, а після завершення бачите не лише помилки та правильні відповіді, а й кількість балів, які б отримали, та скільки часу витратили.
Є тести з української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, французької, німецької, іспанської мов, та ЗНО в магістратуру.
Окрім того, на сайті подано загальну інформацію ЗНО, вступ до вишів та рейтинг ВНЗ.
Безкоштовна версія ресурсу надає можливість переглянути лише 5 коментарів до будь-яких завдань. У кожному тесті є допоміжні коментарі фахівців, але переглядати їх може лише зареєстрований користувач та на платній основі – 399 грн.
Тест ЗНО
Сайт створено для перевірки знань з усіх предметів до ЗНО. Ви просто проходите на онлайн-тренажері тестування, підготовлене Українським центром оцінювання якості освіти на основі тестів, що були в ЗНО попереднього року.
Система відображає результат тестування – кількість балів та час проходження, аналізує слабкі теми, які варті додаткової уваги учня, а також відображає вказані та правильні відповіді на запитання. Ви бачите свою загальну картинку готовності до іспитів, а також що варто підтягнути.
Автори рекомендують декілька разів проходити тестування, адже система генерує тести кожен раз інакше за своїм алгоритмом, методом випадкової вибірки.
Безкоштовно. Анонімно. Без реєстрації.
ЗНО Клуб
Спільнота людей, об’єднаних темою підготовки до ЗНО, які стверджують, що це не перешкода або страшилка, а лише можливість для майбутнього. І надають можливість спілкування та обміну досвідом з людьми, які проходять той самий період та дійсно тебе розуміють.
Ресурс створений для дітей, батьків та вчителів. Тут ви знайдете теоретичні і практичні матеріали з усіх предметів ЗНО, статті, актуальні новини, онлайн-тренажер тестів, інформацію про виші та усе, що стосується вступу.
Ресурс безкоштовний. Кожен може надати власний матеріал, бути учасником форуму, вести власний блог та стати цінним учасником спільноти. Наразі аудиторія порталу – 20 000 зареєстрованих користувачів.
ЗНО на 200
Безкоштовний онлайн-курс для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Навчатися можна з будь-якого пристрою та будь-де: у школі, у транспорті, вдома, у кав’ярні тощо. Потрібен лише доступ до інтернету.
Курс складається з 27 тем, об’єднаних у тематичні блоки. Кожна тема містить від двох до дев’яти уроків. Уроки складаються з кількох карток з навчальним матеріалом. У кожному уроці є питання різних типів для закріплення вивченого. Після кожного блоку є тест, також є фінальний тест після проходження всього курсу. Структура курсу відкрита, тож можна вивчати уроки в будь-якій послідовності. В історії успішності зберігаються результати проходження уроків і тестів, тож можна повертатися до питань, із якими були труднощі.
Cтруктура курсу розроблена з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України.