14 квітня 2014 | Фоміна Віра

Це повинен знати кожен

І в повсякденному житті і в екстремальних умовах людині постійно доводиться долати дійсні чи уявні небезпеки різного рівня.

Поліпшенню організаційної, практичної, навчально-виховної роботи з питань охорони життя, здоров’я та норм поведінки у надзвичайних ситуаціях, покращення загального стану щодо забезпечення безпеки в надзвичайних ситуаціях  сприяє щорічне проведення Дня Цивільного захисту, який цього року було проведено 7 квітня.

Підготовка до проведення Дня Цивільного захисту розпочалася заздалегідь. Упродовж навчального року проводилися навчальні заняття щодо відпрацювання дій реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на уроках предметів «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я».

Розпочався день проведенням шкільної лінійки, на яку вишикувалися учні 2-11 класів та педагоги школи. Начальник цивільного захисту закладу, директор школи І.Б.Гайдай довела основні завдання для учнів та командирів невоєнізованих формувань по проведенню практичних занять.

Кожен урок у 2-11 класах  учителі розпочинали з бліц-інформації щодо дій в надзвичайних ситуаціях, поводження з невідомими предметами, вміння надати першу допомогу потерпілому.

Показові виступи щодо використання засобів індивідуального захисту –протигазів продемонстрували юнаки 11 класу, які відпрацьовували нормативи під час проходження військово-польових зборів. Ланка пожежогасіння продемонструвала використання засобів для гасіння «умовної» пожежі. Учениці 11 класу показали як можна надати першу долікарську допомогу при переломах, кровотечах, зупинці дихання та наклали різні види пов’язок.

Хочеться вірити, що досвід набутий при проведення Дня Цивільного захисту допоможе врятувати життя при виникненні екстремальних ситуацій.

 

                                                                         Цапенко А.І. ,

                                 заступник директора з навчально-виховної роботи

1 2


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.