Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0.
Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Фестиваль соціально-психологічних театрів
Сучасний період розвитку суспільства відзначається великими психологічними навантаженнями на особистість та значними вимогами до її здатності керувати своєю життєдіяльністю.
Молодь опиняється в таких умовах, коли вона має велику кількість альтернатив щодо свого розвитку, які не нав’язуються примусово суспільством, але внутрішні перешкоди, що діють підсвідомо, підштовхують до неадекватних вчинків та вибору.
Соціально-психологічний театр нашої школи об’єднує творчу молодь, що прагне до самовдосконалення та яка намагається допомогти підліткам, одноліткам, батькам, вчителям, дорослим зрозуміти, відчути, збагнути безліч важливих моментів життя людини. Знайти вірний шлях вирішення цих проблем, збагнувши помилки і зробивши відповідні висновки.
Театр показує людям, яким чином впливають певні соціально-психологічні фактори на вирішення конфлікту, надає в образному вигляді ті психологічні знання, які потрібні для сучасної молоді.
Соціальні норми засвоюються підлітками, якщо вони емоційно переживаються. Тому моральні та життєві цінності у програмах соціально-психологічного театру подаються насамперед через сюжет, позицію та гру акторів, що робить їх засвоєння підлітками більш стійкими, аніж через інші форми роботи.
10 грудня у загальноосвітній школі №5 проходив конкурс соціально-психологічних театрів, в якому приймали участь всі школи міста. Звісно, і наша школа не залишилася осторонь такої події.
Тема виступу нашого театру: «Погляд в минуле». Цьогорічний виступ театру був особливо близьким до проблем майже кожної родини. Взаємостосунки батьки – діти є одвічним питанням суспільства, але особливо актуальним воно стало саме зараз , коли ми переживаємо кризу духовності сімї.
Підтримувати, берегти, співпереживати, вірити саме цьому вчить сюжет нашої драми. Байдужість і зневіра - це ті речі, які руйнують юну душу виховуючи особистість жорсткою. Тому і завдання перед акторами ставилося не просте: донести своєю грою ту думку, той зміст, який не дозволить в майбутньому помилитися, схибити, зробити невірний крок у майбутнє. Мені здається завдання було виконано на відмінно.
Бережіть один одного. Вірте в своїх близьких і любов з надією будуть одвічними супутниками в вашому житті.
Головні ролі виконували учні 10 класу: Яхненко Валерія, Савельєва Анастасія, Бреус Вікторія, Рябова Ніка; учень 11 класу - Гончарук Артем та учениці 4-А класу: Горицька Вероніка, Ткаченко Аліна та Шевчук Марія.
Наша школа зайняла перше місце, тож вітаємо наших переможців!