Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0.
Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Я – учасниця ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства!
Гнітюче враження залишила підготовлена за співорганізації з Національним історико-меморіальним заповідником «Биківнянські могили» виставка фотодокументів «Перерваний урок» про освітян, які були репресовані й страчені упродовж 1937-1938 років у в’язницях НКВС та поховані на території таємної спецділянки у Биківнянському лісі. Вражаючим матеріалом наповнено кінолекторій про Харитину Покарчук – жінку-воїна, яку було відзначено найзвитяжнішою нагородою в історії бойової слави Армії УНР.
Цікавим був і власне конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, що розширили уявлення про нашу державу, її діячів у різних галузях: письменники, педагоги, діячі УПА, представники християнських організацій Матері Терези. Звучали і цікаві факти про голодомор 1932-1933 років у різних куточках країни, про роль капеланства у формуванні морального обличчя сучасного воїна на території АТО; порушувалося і питання «соціального сирітства» тощо.
Урочистим було і підведення підсумків Міжнародного конкурсу з українознавства, під час якого нам вручили Грамоти за перемогу та пам’ятні сувеніри – книги історичного спрямування.
Дорога додому, а думки повертаються до тих двох днів, проведених серед ровесників, до спілкування з ними, до нових друзів. Надіюся, що попереду ще багато буде таких «відкриттів»!
Дякую адміністрації школи за надану можливість взяти участь на такому високому рівні та Палієвій С.І., як керівнику, за підтримку і допомогу в написанні наукової роботи!
А.Кривошея , учениця 11 класу