:: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 :: http://www.nasha-persha.org.ua

Малі Олімпійські ігри

Автор: Фоміна Віра | Дата: 13.06.2016, 11:55 | Категорія: Літні активності | Коментарі відсутні

Image543 Image544 Image545 Image546Багатьом дітям хочеться бути спортсменами-олімпійцями. Саме тому, цього дня у таборі проводилися малі олімпійські ігри. Почалися вони із святкового відкриття. Ми побували на справжньому бразильському карнавалі, побачили змагання борців, футболістів, змагання по перетягуванню канату.

За півгодини глядачі переносилися з одного виду спорту в інший. По завершенні «подорожі» ми опинилися на чемпіонаті сильних, сміливих, спритних, де панував справжній олімпійський запал.

Юні спортсмени змагалися у конкурсах, викладаючись на всі 200%, а вболівальники нічим не поступалися фанатам гарячих футбольних матчів. Переможці були нагороджені грамотами та медалями. Для всіх бажаючих після чемпіонату запропонували спортивні розваги, на яких можна було позмагатися у влучності, спритності, вмінні виконувати вправи з різним спортивним інвентарем. Після відпочинку, у другій половині дня, розвага «Спорт - це здоров'я» запросила у хоровод рухливих ігор на свіжому повітрі. Цей день запам'ятається неймовірною активністю, зарядом позитивних емоцій.

 


Статтю надруковано з сайту http://www.nasha-persha.org.ua :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ::

URL статті: http://www.nasha-persha.org.ua/tabir-veselka/5201-mali-olimpijski-ihry-3.html

© 2015 :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 ::