:: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 :: http://www.nasha-persha.org.ua

Євроквест «Згода в різноманітті»

Автор: Бондаренко Вадим | Дата: 18.05.2018, 14:30 | Категорія: Новини школи | Коментарі відсутні

У рамках тижня Європейського вибору до Дня Європи, який відзначають 19 травня, з учнями10 класу Смілянської  загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, учитель географії Подрушняк Л.І.  провела євроквест  «Згода в різноманітті». Цей вислів є девізом країн ЄС.

Учні об`єдналися у 4 команди, отримали  маршрутні листи із завданнями. Необхідно  було пройти 5 станцій:  «Європа музична»,де учні визначали  неофіційні гімни країн та міст Європи; «Унікальна архітектура Європи», де учасники  ознайомилися з незвичайними за своєю архітектурою  будинками країн Європи; «Література і  Європа», де учні складали твори  «Україна - серце Європи»  п`ятьма європейськими мовами; на станції  «Євроерудит» школярі проявили свої інтелектуальні здібності щодо незвичайних фактів про Європу; «Цікава географія», де учасники впізнавали за описом країни  Європи.

Усі завдання були надзвичайно цікавими і захоплюючими. Слід відмітити, що членами журі були не тільки учителі, але й учні 11 класу – призери міських та обласних олімпіад з географії та економіки.

Цей квест допоміг нам ще раз усвідомити, що ми європейці не завдяки географічному розташуванню,а завдяки інноваціям, національному самовизначенню та патріотизму.

Ми – українці, - пишаємося цим!

                                                              Кривошея А., Давиденко Л., Авраменко В., учениці 10 класу.


Статтю надруковано з сайту http://www.nasha-persha.org.ua :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ::

URL статті: http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/9556-evrokvest-zhoda-v-riznomanitti.html

© 2015 :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 ::