:: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 :: http://www.nasha-persha.org.ua

На екскурсію до перлини України

Автор: Фоміна Віра | Дата: 08.06.2017, 08:07 | Категорія: Новини школи | Коментарі відсутні

Наш 7-А клас дуже любить подорожувати

І ось  чудового літнього дня колектив нашого  класу вирушив у мандрівку по рідній черкаській землі.

Цього разу ми відвідали  мальовничий, гідний великого подиву куточок, який цілком справедливо здобув право називатися чудом України.

І такою перлиною є дендрологічний парк Софіївка - видатне творіння кінця XVIII - початку XIX ст., поема з каменю, води, зелені, архітектурних споруд і скульптур. Парк, що розкинувся на площі близько 170 га, і сьогодні вражає  своєю неповторною красою та загадковою романтичністю.

Під час екскурсії у парку ми побачили басейни, пруди і водоспади. Тут є навіть підземна річка. Дивлячись на тутешні  скелі й пейзажі, важко віриться, що ти знаходишся на Черкащині, а не де – небуть у Криму чи у Швейцарських Альпах.

Парк прикрашають  вишукані скульптури, які  доповнюють цю вишукану картину, від якої неможливо відвести погляд.

Кожний куточок парку овіяний міфами й легендами стародавньої Греції та Риму, пов’язаний з переказами та романтичними історіями.

Переповнені враженями, стомлені, але ще досить жваві ми поверталися додому вже майже надвечір.І ще раз переконалися, що Софіївка - це дивовижне місце, це краса та гордість нашої країни, яку  по праву можна вважати «храмом природи» і «романтичним парком».

Редколегія 7А класу


Статтю надруковано з сайту http://www.nasha-persha.org.ua :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ::

URL статті: http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/6823-na-ekskursiyu-do-perlyny-ukrajiny.html

© 2015 :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 ::