:: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 :: http://www.nasha-persha.org.ua
Бережемо рідну мову, продовжуємо традиції, гідно несемо звання – українці!
Автор: Фоміна Віра | Дата: 09.11.2020, 23:17 | Категорія: Новини школи | Коментарі відсутні
День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада. За православним календарем — день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця. Саме у цей день проводять тематичні конкурси та урочисті заходи, які мають на меті згуртувати українців навколо рідного слова, також покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, пишуть радіо диктант.
Наша Перша теж долучилась до заходів, приурочених цій знаменній даті. 9 листопада стартував онлайн челендж до Дня української писемності. Гуртківці «Літературної студії «Ліра»» змагались у вміннях володіння словом. Юні поети взяли участь у конкурсі «Наша мова калинова» на кращу авторську поезію. А учні 5-8 класів декламували вірші про мову. Представляємо вашій увазі найкращі відеороботи та поезії.
Бережемо рідну мову, продовжуємо традиції, гідно несемо звання – українці!
*****
Україно, ненько красна,
Гарна, мила та прекрасна.
Синьо-жовтий прапор в небі
Розвивається так власно.
Захищають тебе, люба,
Від ворожих рук злодюжих,
Що лиш думають про гроші,
А не славного тризуба.
Тому ти не ображайся,
Завжди, рідна, посміхайся.
Вічна слава Україні!
Честю й мовою пишайся!
Потопніна Вікторія, 6 клас
*****
Україна калинова.
Гарна тут державна мова.
Милі діти, добрі люди.
Блакить неба є усюди.
Різнотрав'я забуяє,
Соловейко заспіває…
Ніби фея чарівна,
Батьківщина тут моя…
Проценко Вероніка, 6 клас
Статтю надруковано з сайту http://www.nasha-persha.org.ua :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ::
URL статті: http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16801-berezhemo-ridnu-movu-prodovzhujemo-tradytsiji-hidno-nesemo-zvannya-ukrajintsi.html
Натисніть тут для друку.
© 2015 :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 ::