5 березня 2025 | Фоміна Віра

«Цифрове навчання – ключ до успіху у сучасному світі»

У рамках фестивалю педагогічної майстерності була проведена підсумкова конференція "Цифрове навчання – ключ до успіху у сучасному світі". Під час заходу вчителі обговорили сучасні підходи до використання цифрових технологій в освітньому процесі, поділилися власним досвідом та представили успішні кейси впровадження інтерактивних платформ, онлайн-ресурсів і віртуальних навчальних середовищ.

Особливу увагу було приділено темам адаптації освітнього контенту до потреб учнів, використанню штучного інтелекту в навчанні та методикам підвищення мотивації школярів за допомогою цифрових інструментів.

Конференція стала майданчиком для конструктивного діалогу та обміну ідеями, які сприятимуть вдосконаленню освітнього процесу. Учасники отримали нові знання та натхнення для подальшої роботи, що допоможе зробити навчання ще ефективнішим і доступнішим.


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Коментарі та пінги в даний час закриті.

Коментарі закриті.