9 травня 2014 | Фоміна Віра

Не обміліє пам’яті ріка

Летять роки, мов журавлині ключі, і відлітають у вічність. Та не зітруть у нашій пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Ось уже 69 років минуло з тих буремних днів, але біль у серцях, сльози матерів, скорбота про загиблих щороку оживають у ці травневі дні.

Безымянный«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» - лунають слова крізь роки. «Не обміліє пам’яті ріка» - під такою назвою для учнів 7-9 класів пройшла година-реквієм, присвячена вшануванню пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Учні 8-Б класу ( класний керівник Тарасенко М.В.) на мить повернули час назад, у ті далекі 1941- 1945 роки. Випускний, прощання, війна, бомби, літаки, сльози, смерть і довгоочікувана Перемога! БезымянныйОдин за одним учні розповідають про страшну битву за Україну, скільки загинуло українців, як боролося наше населення з окупантами, скільки втрат і нагород. Не можна висловити біль словами, та пісня скаже краще за всіх. Пісні воєнного часу «Синий платочек», «Дороги», «Смуглянка» лунали у виконанні Філіпової М., Роздобудько А., Середича В.

1418 днів і ночей промайнули перед очима глядачів. Ніхто не залишився байдужим до того, що відбувалося на сцені. Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів. Завершився захід піснею «Перемога» у виконанні Філіпової М.Безымянный

Активну участь у підготовці до заходу брали всі учні класу.

Підводячи підсумки, заступник директора з навчально-виховної роботи Палієва С.І., наголосила на тому, що історія не пробачає помилок, отже, потрібно зробити все, щоб наша країна не знала більше, що таке війна.

 

   Гідно несімо Вахту Пам’яті!

     Кожен день, кожну мить пам’ятаймо,

    Скільки жертв нам війна принесла.

    Все, що можна, для миру віддайте,

    Збережіть для нащадків життя!

 

                                                     Вікторія Тищенко,

                                                     учениця 8-Б класу


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.