Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0.
Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Пам’ятаємо. Перемагаємо
Серед усіх визначних подій світової історії, Другій світовій війні об’єктивно належить особливе й, напевне, одне з визначальних місць, що зумовлено низкою вагомих чинників. Насамперед, ця війна виявилася найбільшим в історії людської цивілізації соціальним катаклізмом – за масштабами розмаху та наслідків, колосальністю спричинених жертв, заподіяних руйнувань і матеріальних втрат вона не має аналогів у світовій історії. По-друге, вона належить до тих доленосних подій, результати і наслідки яких на багато десятиліть наперед визначили майбутнє країн і народів світу, стали відправним пунктом і поштовхом до велетенських континентальних геополітичних змін. По-третє, жодна інша історична подія не залишила такої глибокої рани у пам’яті переважної більшості народів планети і душах людських, як Друга світова війна – війна небувалих масштабів, що розколола світ не тільки просторово-територіально, а й у часі. Родини, яких торкнулося воєнне лихоліття, зберігають свої рахунки з нею і в наступних поколіннях.
Традиційно у травні педагогічний та учнівський колективи школи проводять Вахту Пам’яті. Лінійкою пам’яті, хвилиною мовчання та флешмобом «Голуб миру» вшанували учні 1-10 класів День пам’яті та примирення та 71-у річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні 4-х класів провели мітинг-реквієм та поклали квіти на братських могилах по вул. Федорова. Волонтери школи провели акцію «Дні добрих справ» і відвідали ветеранів війни, які проживають у мікрорайоні школи. У шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури «Подвиг не має забуття». Також колектив школи взяв участь у міських заходах.
Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.
Україна обрала європейський шлях розвитку, що передбачає і прийняття європейських моральних і культурних цінностей, у тому числі у вшануванні пам’яті про жертв воєн і конфліктів. Європейський підхід – це передусім вшанування пам’яті усіх жертв війни для недопущення подібних трагедій у майбутньому.
С.І.Палієва,
заступник директора
з виховної роботи