Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0.
Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
З казкою – в гості
Невід’ємним елементом виховання дітей є казка. Вона доступною мовою вчить дітей життю, розповідає про добро і зло. Дитячі казки розширюють словниковий запас дитини: мова дитини стає емоційною, красивою, образною.
У плані роботи ДНЗ №18 «Чебурашка» передбачено проведення Тижня української казки. Реалізуючи наступність у роботі двох ланок освіти «дошкільний заклад – школа», учні 2-Б класу (класний керівник Михайлик Людмила Вікторівна) завітали в садочок з інсценізацією казки «Вередливе мишеня». На базі цього класу працює драматичний гурток, і учасники з великою радістю сприйняли звістку про те, що свою першу виставу вони матимуть змогу показати дошкільнятам улюбленого дитсадка, який і самі нещодавно відвідували.
Підготовка ролей, розучування слів, підбір сценічних костюмів, репетиції – все залишилось позаду. Кожен гуртківець вважав свою роль найкращою і прагнув зіграти її майстерно, як справжній артист – а серед них і мама Мишка, і Мишенятко-синок, Жабка, Коник-стрибунець, Курочка, Качечка, Риба-щука, Поросятко-хрю, і Киця.
Малюнками казкових героїв прикрашений музичний зал садочка – а його вихованці з нетерпінням чекали на зустріч з улюбленими казковими героями.
Людмила Вікторівна провела вікторину «Чи знаєте Ви казки». За ілюстраціями до відомих українських казок вихованці називали казки та їх героїв.
Як одна мить відбулася інсценізація казочки, героїв якої зіграли другокласники Васильченко Богдан, Шевченко Ольга, Нелюб Данило, Лень Юлія, Штомпіль Діана, Журило Анастасія, Заболотній Дамір, Морозова Катерина, Андрієнко Олександра.
Щирими посмішками, аплодисментами дякували юним артистам вихователі і вихованці – вихователі раділи за своїх уже «дорослих» школярів, вихованці – хоч сьогодні готові стати школярами нашої школи.
Зустріч і дорослих і малечі з казкою, ще раз переконала, що «мова» казки – то мова з душею дитини, звернення до її чистого внутрішнього світу. Задоволення отримали всі: від спілкування, від творчої праці дорослих і дітей.